Büşra Gül Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama 7/24 Saat Hizmetinizde.
Tel : 0212 875 10 90 WhatsApp : +90 530 623 02 52 |

Beylikdüzü Halı Yıkama

Beylikdüzü Halı Yıkama

Halı yıkama fabrikamızda, yeni sistem tam otomatik halı yıkama makinemizle halılarınız tek tek, eşit su ve organik şampuanlarla yıkanmakta, yıkama kalitesi el makinelerinde olduğu gibi yıkayan kişinin insiyatifine bırakılmamaktadır. Halı yıkama konusunda iddialıyız. Beylikdüzü bölgesinde vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetimizle, halılarınızı güven içinde bize teslim edebilirsiniz. Bildiğiniz üzere, halılarınızın tamamen halı yıkamadaki kalite standartları dahilinde, bitkisel özlü şampuanlarımızla tam otomatik makinemizde hassasiyetle temizlenmekte, kurulanmakta ve en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Büşra Gül Halı Yıkama, Beylikdüzü Halı Yıkama Servisi olarak güvenilir adresinizdir. Güler yüzlü çalışanlarımız, sizlere en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanmaktadır.

Halı yıkama ustalık ister, tecrübe ister, bilgi, birikim ve deneyimli ekip ve ekipman isteyen bir iştir. Günümüzde değişik model ve değişik ipliklerle dokunan halı modelleri bulunmaktadır. Her halının kalitesine, modeline göre yıkama teknikleri ve farklı halı şampuanları bulunmaktadır. İplik halının özüdür, her iplik türü halıya farklı bir yapı ve renk zenginliği katar. Dolayısıyla iplik, halıların belirleyici unsurudur. Kaliteli halı ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan, kullanırken hem görsel olarak, hem kullanışlığıyla sizi mutlu eden halıdır.

Fakat halının kalitesini belirleyen unsurlar iplik cinsi, ipliğin kalitesi, dokuma sıklığı, halının cinsi, hav yüksekliği, dokuma kalitesi gibi birden fazla teknik detaylara sahiptir.

Halının dokumasında kullanılan iplik cinsi, kaliteyi belirleyen en önemli faktörlerdendir. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak halılarınızın temizliği yapılmalıdır. Bunu da alanızda uzman Beylikdüzü bölgesinde hizmet veren Büşra Gül Halı Yıkama yapabilir.

Tecrübe, bilgi ve deneyim; Halı yıkamada halı yıkama ustaları, hangi halıyı, hangi halı yıkama şampuanı ile yıkayacağını ve nasıl yıkayacağını çok iyi bilmelidir. Firmamız bu konuda uzmandır.

Bildiğiniz gibi evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinde bir sürü program bulunmaktadır. Halı yıkama için de otomatik halı yıkama makinelerinde o özelliğe uygun programla temizlik yapılmalıdır. Her halı için farklı bir yıkama tarzı olmalıdır. Piyasada bir çok otomatik halı yıkama makineleri olduğu muhakkak peki önemli soru şu; Bu otomatik halı yıkama makinelerinde  ön yıkama var mıdır? Alt yıkama var mıdır? Ana yıkama, durulama, son durulama ve en önemlisi vakumlama sistemi var mıdır? Bütün bu etmenlerin  iyi araştırılması gerekir. Örneğin sadece dörtlü fırçadan ibaret halı yıkama makineleri vardır.Firmamız İstanbul halkının güvenini, vermiş olduğu üstün hizmet kalitesi ve verdiği güvenle sağlamıştır. Büşra Gül Halı Yıkama bu anlamda güçlü kadrosuyla aldığınız hizmetin farkını hissedeceğiniz bir firmadır. 

Büşra Gül Halı Yıkama Servisi

Beylikdüzü Halı Yıkama hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.
Call Now Button