Büşra Gül Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama 7/24 Saat Hizmetinizde.
Tel : 0212 875 10 90 WhatsApp : +90 530 623 02 52 |

Avcılar Halı Yıkama

Avcılar Halı Yıkama

Halı yıkama fabrikamız, yeni sistem tam otomatik halı yıkama makinemizle halılarınız tek tek, eşit su ve organik şampuanlarla yıkanmakta, yıkama kalitesi el makinelerinde olduğu gibi yıkayan kişinin insiyatifine bırakılmamaktadır. Halı yıkama konusunda iddialı olmamızı söylemeliyiz. Avcılar bölgesinde vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetimizle, halılarınızı güven içinde, rahatlıkla bize emanet edebilirsiniz. Bildiğiniz üzere, halılarınızın tamamen halı yıkamadaki kalite standartları çerçevesinde, özel bitkisel özlü şampuanlarımızla tam otomatik makinemizde hassasiyetle temizlenmekte, kurulanmakta ve en kısa süre içerisinde teslim edilmektedir. Büşra Gül Halı Yıkama, Avcılar Halı Yıkama olarak güvenilir adresinizdir. Güleryüzlü personelimizle, size her daim hizmet vermekteyiz.

Halı yıkama ustalıktır, tecrübedir, bilgi, birikim ve deneyimli ekip istemektedir ayrıca ekipman istemektedir. Günümüzde değişik model ve değişik ipliklerle dokunan halı modelleri bulunmaktadır. Her halının kalitesine, modeline göre yıkama teknikleri ve farklı halı şampuanları bulunmaktadır. İplik halının özüdür, her iplik türü halıya farklı bir yapı ve renk zenginliği katmaktadır. Dolayısıyla iplik, halıların belirleyici unsurudur. Kaliteli halı ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan, kullanırken hem görsel olarak, hem kullanışlığıyla sizi mutlu eden halıdır.

Fakat halının kalitesini belirleyen unsurlar iplik cinsi, ipliğin kalitesi, dokuma sıklığı, halının cinsi, hav yüksekliği, dokuma kalitesi gibi birden fazla teknik detaylara sahiptir.

Halının dokumasında kullanılan iplik cinsi, kaliteyi belirleyen en önemli faktörlerdendir. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak halılarınızın temizliği yapılmalıdır. Bunu da alanızda uzman Avcılar bölgesinde hizmet veren Büşra Gül Halı ve Koltuk Yıkama yapabilir.

Tecrübe, bilgi ve deneyim; Halı yıkamada halı yıkama ustaları, hangi halıyı, hangi halı yıkama şampuanı ile yıkayacağını ve nasıl yıkayacağını çok iyi bilmelidir. Firmamız bu konuda uzmandır.

 Bildiğiniz gibi evlerimizde kullandığımız çamaşır makinelerinde bir sürü program bulunmaktadır. Halı yıkama için de otomatik halı yıkama makinelerinde o özelliğe uygun programla temizlik yapılmalıdır. Her halı için farklı bir yıkama tarzı olmalıdır. Piyasada bir çok otomatik halı yıkama makineleri olduğu muhakkak peki önemli soru şu; Bu otomatik halı yıkama makinelerinde  ön yıkama var mıdır? Alt yıkama var mıdır? Ana yıkama, durulama, son durulama ve en önemlisi vakumlama sistemi var mıdır? Bütün bu etmenlerin  iyi araştırılması gerekir. Örneğin sadece dörtlü fırçadan ibaret halı yıkama makineleri vardır.

Firmamız İstanbul halkının güvenini, vermiş olduğu üstün hizmet kalitesi ve verdiği güvenle sağlamıştır. Büşra Gül Halı ve Koltuk Yıkama bu anlamda güçlü kadrosuyla aldığınız hizmetin farkını hissedeceğiniz bir firmadır. 

Büşra Gül Halı Yıkama Servisi

Avcılar Halı Yıkama hizmetimizden yararlanmak için iletişime geçebilirsiniz.
Call Now Button