Büşra Gül Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama 7/24 Saat Hizmetinizde.
Tel : 0212 875 10 90 WhatsApp : +90 530 623 02 52 |

Yatak Yıkama

İstanbul Yatak Yıkama Servisi

Yatak Yıkama

Hayatımızın yaklaşık olarak üçte birini yatakta geçiririz. En son ne zaman rahat, derin bir uykuya daldınız? Bir sorun kendinize, evinizde halılarınızı ve koltuklarınızı firmamız Büşra Gül Halı ve Koltuk Yıkama firması gibi firmalara periyodik olarak yıkatmaya verdiğinizi biliyoruz. Ama koltuk ve halılarınıza gösterdiğiniz hassasiyeti yataklarınıza da gösteriyor musunuz?

Artık bu alışkanlığı değiştirmenin vakti geldi.  Keyifli ve verimli bir uyku geçirmenin yanı sıra, bakımlı ve düzenli temizlenen bir yatak daha uzun ömürlü olur. Yıllarca kullanılabilir. Ve kötü bakımsız bir yataktan kaynaklanan rahatsızlık verici hastalıklara, yatak mayt temizliği ile alerji ve enfeksiyonlara yakalanmayı azaltır. Evde yatak yıkama hizmeti ile yaşamınızda birçok olumlu değişimi bir anda gerçekleştirebilirsiniz. Asla ve asla unutmayın, yatak yıkama hizmeti ihtiyari değil zorunlu almanız gereken bir hizmettir. Kendi başınıza yapmış olduğunuz yatak temizleme asla yeterli olmayacaktır. Büşra Gül Halı yıkama ve Koltuk Yıkama olarak biz, İstanbul genelinde, güler yüzlü çalışanlarımız ve tecrübesi yıllara dayanan hizmetlerimizle, en kısa sürede bu alan için özel tasarlanmış ve dizayn edilmiş makinelerimiz ve kullandığımız özel sabun ve yatak yıkama aparatları ile en iyi hizmeti itinayla ve hassasiyetle yapıyoruz. Büşra Gül Halı ve Koltuk Yıkama olarak düşük miktarda su kullanılarak uygulanan yatağınız sadece 3-4 saat içerisinde kurumaktadır. Kendi yatağınızda uyumadan bir gece bir geçirmeniz gerekmez. Sıcak Karbonatlı yatak yıkama sürecimizde yatağınızda bulunan bakterilerin %98’ini yok ettiğimiz, yatak odanızdaki havada uçuşan bakterilerin %89’unu yok ettiğimiz laboratuvar test sonuçları ile kanıtlanmıştır. Yataklarda bulunan maytlar, bakteriler, mikroplardan ve böcekleri tamamen yok ederiz. Size de sağlıklı derin bir uyku çekebileceğiniz tertemiz bir yatak bırakırız.

Sağlığınız için, uyku hijyeniniz için zorunlu olan bu ihtiyacınızı biz karşılayalım. Sizlere sağlıklı ve kaliteli bir uyku sunalım. İstanbul genelinde verdiğimiz kaliteli hizmetle sizleri tanıştıralım. Büşra Gül Halı ve Koltuk Yıkama’nın hizmet ayrıcalığından sizler de yararlanın.

Büşra Gül Yatak Yıkama Servisi

Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama işlemleriniz için hemen iletişime geçiniz.
Call Now Button