Büşra Gül Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama 7/24 Saat Hizmetinizde.
Tel : 0212 875 10 90 WhatsApp : +90 530 623 02 52 |

Store Perde Yıkama

Stor Perde Yıkama Servisi

Store Perde Yıkama

Store perde yıkama, hizmetleri İstanbul ve diğer illerimizde yeni bir temizleme hizmeti olup, yeni yeni gelişmekte olan bir perde yıkama sektörüne dönüşmüş durumdadır. İstanbul stor perde yıkama firmaları daha önceleri halı yıkama ve koltuk yıkama hizmetleri verirken stor perdelerin yaşamımıza girmesiyle birlikte evlerimizi veya iş yerlerimizi süsleyen aksesuar olmaktan öte zorunlu bir ihtiyaç haline geldiğini söylememiz gerekir. Stor perdelerin kendine özgü bir yıkama tekniği vardır. Bu nedenle de kendi başımıza yapabileceğimiz bir yıkama türü olmaktan çıkmıştır. Büşra Gül Halı ve Koltuk  Yıkama olarak biz halı ve koltuk yıkamada yılların getirdiği deneyim ve birikimi, stor perdeleri yıkama alanına aktarmış bulunmaktayız.

Stor perde yıkama işleminden önce stor perdenin tarihi ve gelişimi hakkında biraz bilgi sahibi olmakta fayda var. Stor perdeler yapısı itibari ile kullanımı ve oluşabilecek hatalarda tamiri kolay ve temiz kullanıldığı takdirde ömürleri uzun olan perdelerdir. Çok temiz kullanıldığında veya düzenli bir şekilde temizleme ve yıkama yapıldığında 10 yıla kadar kullanılabilmektedir. Hal böyleyken hem uzun ömürlü olması, hem de şık ve kullanışlı bir perde türü olması bakımından Büşra Gül Halı Yıkama olarak biz İstanbul genelinde, güler yüzlü çalışanlarımızla, en kısa zamanda, en hızlı ve etkili stor perde yıkama hizmeti yapmaktayız.

Store perde yıkama sektöründe en son teknoloji ürünleriyle bu hizmeti sunan firmamız müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibinde stor perdelerinizi itina ile yıkmakta ve temizlemektedir. Ücretsiz servis ağımızla yılın her günü, dört mevsim hizmet sunan firmamız, stor perdelerinize ve diğer perde çeşitlerinizde bulunan her türlü leke ve kirleri çıkarma konusunda uzmanlığını kanıtlamış durumdadır…

Büşra Gül Halı ve Koltuk Yıkama stor perde konusunda özel dizayn edilmiş makine ve yıkama aparatlarıyla, konusunda uzman çalışanlarıyla, stor perdelerinizi uzun yıllarda yepyeniymiş gibi kullanabilmenize fırsat ve imkan sağlamaktadır. Bir telefon kadar yakınınıza olduğumuzu unutmayın, sunduğumuz stor perde yıkama hizmetinden sizler de yararlanın….

Büşra Gül Store Perde Yıkama Servisi

Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama işlemleriniz için hemen iletişime geçiniz.
Call Now Button