Büşra Gül Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama 7/24 Saat Hizmetinizde.
Tel : 0212 875 10 90 WhatsApp : +90 530 623 02 52 |

Halı Yıkama

İstanbul Halı Yıkama Servisi

Halı Yıkama

Sevgili İstanbullular! Hepimiz biliyoruz ki; halı yıkamak büyük çok büyük bir eziyettir. Önce halıyı süpür, sonra saatlerce çiteleyerek üzerindeki kirlerden arındırmaya çalış. Çok ama çok zahmetli bir iş olduğu kesin! Tamam, halının yüzeyini temizledik diyelim ya iç kısmı? İç kısmındaki kirleri çıkarabildiğimizi mi sanıyoruz? Tabii ki; Hayır. Eee madem öyle bu emeğe bunca çekilen zahmete değdi mi şimdi? Artık, halı yıkama derdi olmasın. Acaba dış yüzeyi de iç yüzeyi de temizlendi mi? Bu sorularla kafamız kurcalanmasın, hepimiz isteriz değil mi?

 

Dert sizde, çare bizde… Büşra Gül Halı Yıkama  olarak biz, halılarınızı, yeni sistem tam otomatik halı yıkama makinemizle tek tek, eşit su ve organik şampuanlarla yıkamakta, yıkama kalitesini de klasik makinelerde olduğu gibi yıkayan kişinin insiyatifine bırakmamaktayız. Halı yıkama konusunda iddialıyız. İstanbul genelinde vermiş olduğumuz halı yıkama hizmetimizle, halılarınızı güven içinde bize teslim edebilirsiniz. Halılarınızı tamamen halı yıkamadaki kalite standartları dahilinde, bitkisel özlü şampuanlarımızla tam otomatik makinemizde hassasiyetle temizlenmekte, kurulanmakta ve en kısa süre içerisinde teslim etmekteyiz. Büşra Gül Halı Yıkama, İstanbul genelinde Halı Yıkama olarak güvenilir adresinizdir. Güleryüzlü çalışanlarımız, sizlere en iyi hizmeti vermek için sabırsızlanmaktadır.

 

Halı yıkama ustalık ister, tecrübe ister, bilgi, birikim ve deneyimli ekip ve ekipman isteyen bir iştir. Günümüzde değişik model ve değişik ipliklerle dokunan halı modelleri bulunmaktadır. Her halının kalitesine, modeline göre yıkama teknikleri ve farklı halı şampuanları bulunmaktadır. İplik halının özüdür, her iplik türü halıya farklı bir yapı ve renk zenginliği katar. Dolayısıyla iplik, halıların belirleyici unsurudur. Kaliteli halı ihtiyaçlarınızı tam olarak karşılayan, kullanırken hem görsel olarak, hem kullanışlığıyla sizi mutlu eden halıdır.

 

Fakat halının kalitesini belirleyen unsurlar iplik cinsi, ipliğin kalitesi, dokuma sıklığı, halının cinsi, hav yüksekliği, dokuma kalitesi gibi birden fazla teknik detaylara sahiptir.

 

Halının dokumasında kullanılan iplik cinsi, kaliteyi belirleyen en önemli faktörlerdendir. Bu faktörleri göz önünde bulundurarak halılarınızın temizliği yapılmalıdır. Bunu da alanızda uzman İstanbul genelinde hizmet veren Büşra Gül Halı ve Koltuk Yıkama yapabilir.

 

Detaylı bilgi ve randevu için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Büşra Gül Halı Yıkama Servisi

Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama işlemleriniz için hemen iletişime geçiniz.
Call Now Button