Büşra Gül Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama 7/24 Saat Hizmetinizde.
Tel : 0212 875 10 90 WhatsApp : 0534 775 22 35 |

Battaniye Yıkama

Battaniye Yıkama

Battaniyelerimiz, yorganlarımız gibi kış aylarının vazgeçilmez bir parçasıdır. Düşünün, soğuk kış geceleri mis gibi kokan, tertemiz, hijyenik bir battaniyeye örtünmenin mutluluğuna paha biçilebilir mi? Bence biçilemez. İstanbul genelinde hizmet veren Büşra Gül Halı ve Koltuk Yıkama olarak, size ferahlatıcı bir “Temiz Bir Kış, Temiz Bir Gelecek” sunuyoruz.

Evlerimizde kullanmakta olduğumuz yorgan ve battaniyeler unutmayalım ki; aslında vücudumuzun sık temas ettiği ev tekstili ürünlerdir. Yorgan, yastık ve battaniyeler hayatımızın vazgeçilmez birer parçasıdırlar. Peki yorgan, battaniye ve yastıklarımızın temizliğine ne kadar önem veriyoruz? Ağzımızın, yüzümüzün, burnumuzun kısacası tüm vücudumuzun sık temas ettiği yorgan, battaniye ve yastıklarımızı nerede ve nasıl yıkandığını takip edebiliyor muyuz? Birçok halı yıkama firmasının yorgan ve battaniyelerinizi soğuk su ile halı gibi yere serip halı yıkama makinesi ile halı yıkar gibi yıkadığını biliyor musunuz? İlk defa duymuş olabilirsiniz,ama söylediklerimiz %100 gerçektir. Ama bizler, üstün hizmet ve kalite anlayışımızla battaniye yıkama konusunda yepyeni tekniklerimizle iddialıyız.

Yorgan ve battaniye yıkatmaya verdiğiniz yerleri muhakkak gidin görün veya internet sitelerinde yorgan yıkama makinelerinin olup olmadığına emin olun. Bu sizin hijyeniniz için, bu sizin sağlığınız için hayati önem taşımaktadır. Firmamız, uzman ve güvenilir çalışanlarıyla en kısa sürede, battaniyelerinizi yıkar, temizler ve kurular. Daha sonra steril bir biçimde paketlemesi yapılarak, size gönderilir. Büşra Gül Battaniye Yıkama olarak bizler işimizin gerektirdiği sorumluluk ve üstün bilinçle en iyi ve en kaliteli hizmeti sunmayı görev edindik.

Firmamızda yorgan, yastık ve battaniyeler, evlerimizde kullanmakta olduğumuz çamaşır makinelerinin sisteminde çalışan yorgan, yastık ve battaniye yıkama makinesinde yorganların çeşitlerine göre yün yorgan yıkama, elyaf yorgan yıkama, slikon yorgan yıkama, pamuk yorgan yıkama, battaniye yıkama ve yastık yıkama gibi yorganların çeşidine göre yıkama programları vardır ve sıcak su ile yıkanmaktadır. Büşra Gül  Battaniye Yıkama olarak bizler, sizin emanetinizi en güzel bir şekilde sahip çıkıyor. Ailenizin mutluluğuna ortak oluyoruz. Bizi seçtiğiniz için teşekkür ederiz.

Detaylı bilgi ve randevu için hemen iletişime geçebilirsiniz.

Büşra Gül Battaniye Yıkama Servisi

Halı Yıkama ve Koltuk Yıkama işlemleriniz için hemen iletişime geçiniz.
Call Now Button
WhatsApp chat